Wydziały, referaty i oddziały


ZBIORCZE ZESTAWIENIE NUMERÓW

DO POSZCZEGÓLNYCH REFERATÓW I WYDZIAŁÓW

URZĘDU GMINY W WILKOWICACH

NUMER POKOJU

REFERAT

NAZWA DZIAŁU

SKRÓT

NUMER WEWNĘTRZNY

OSOBA

200

Referat Organizacyjny

Biuro Obsługi Klienta

BOK

121

Agnieszka WALICZEK

300

-

GKRPA/GOPS

-

300

-

301

-

 

Straż Gminna

 

SG

 

150

Andrzej GRZEGORZEK

Dariusz JAKOWENKO

302

303

Referat Ochrony Środowiska

Ochrona Środowiska

Gospodarka Odpadami

OS

 

GO

200

 

402

Krystyna SKOWROŃSKA

Ewelina DURAJ

Beata LIPART

304

Referat Inwestycji

Jednostka Realizująca Projekt

Inwestycje Liniowe

 

JRP

IT / IL

 

130

Sylwia DERECKA

Kornelia SAWIŃSKA

305

Kierownik ds. inwestycji

KI

411

Andrzej BRZYSKI

306

Inwestycje kubaturowe
i drogowe

 

IB

306

 

122

Beata ŁACIAK


Magdalena WASIEWICZ

307

 

Zamówienia publiczne
i pozyskiwanie funduszy strukturalnych

 

 

ZP

 

307

      

  

123

Teresa ŁACIAK

Katarzyna PRZYBYŁA

 

Wojciech CENDRZAK

308

Referat Spraw Obywatelskich

Dowody osobiste

DO

308

Gabriela CAPUTA

309

Ewidencja ludności

EL

309

Krystyna CAPUTA

310

 

Urząd Stanu Cywilnego

 

USC

 

310

Magdalena HULBÓJ-JAKUBIEC

Anna KUDZIA

311

Referat Geodezji, Urbanistyki i Gospodarowania Nieruchomościami

Geodezja

Drogownictwo

G

GD

305

Jacek LUPA

Robert TARNAWA

312

 

Urbanistyka

 

U

 

413

Anna KOZŁOWSKA-MACIASZEK

Marta CHRZĄSTOWICZ

313

Ewidencja działalności gospodarczej

Gospodarowanie nieruchomościami

EDG / MG

GN

 

313

Dorota CIESIELSKA

Małgorzata CZERNEK

400

-

Radca Prawny

RP

400

Andrzej KIECZKA

401

Referat Finansów i Budżetu

 

Skarbnik Gminy

FIN

401

Aleksandra KASTELIK

402

KS

VAT

422

Renata DRYJAK

Urszula DOBIJA

403

Księgowość podatkowa

WIN

311

Małgorzata LEGUT

 

404

Referat Organizacyjny

Kadry, BHP
i archiwum

KBA

404

Beata HABCZYK

Klaudia GÓRNY

405

Referat Finansów i Budżetu

Kasa

KK

405

Teresa MACHNER

406

-

OC , wybory, obronność

OC

304

Małgorzata BYSKO

407

-

Sekretarz Gminy

SK

403

Alicja RASZKA

410

-

Wójt Gminy

W

410

Mieczysław RĄCZKA

410

Referat Organizacyjny

Sekretariat

SEK

410

Elżbieta NOWAK

412

Referat Finansów i Budżetu

Księgowość budżetowa

FIN

412

Barbara SAPETA

Urszula PACH

413

Wymiar podatków lokalnych

PL

312

Dorota DAMEK

Gabriela STANA

414

Referat Organizacyjny

Kultura, sport, promocja gminy

Obsługa Rady Gminy

KSP

 

ORG


 

414

 

Maciej MRÓWKA

 

Małgorzata LEMPART

204

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli

-

 

 

 

 

ZOSiP

207

Ewa MAJDAK

202

209

Krystyna KARETA

Irena KUBICA

203

 

208

Genowefa WŁODARZ

Zofia KWAŚNA

Joanna LUPA

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

 

 

GOPS

202

Gabriela HAMERLAK - CIURLA

201-206, 210

pracownicy GOPS

 

Referat Służb Technicznych

Tel. 033 817 00 74

RST

 

Bogdan SZLÓSARCZYK

Agata POKUSA

 

Gminny Ośrodek Kultury „Promyk”

Tel. 033 817 07 73

GOK

 

Agnieszka SECH

Aleksandra SZYMIK – CAPUTA

Łukasz HOLA

 

Informacja wytworzona przez:
Agnieszka Waliczek , w dniu:  13‑10‑2010 07:55:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Janusz Czauderna
email: jczauderna@volvox.pl
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
12‑10‑2017 07:57:22
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive